Samochody koncepcyjne

Projektując przyszłość

Głównym celem Chevroleta jest dążenie do doskonałości projektu i wykonania naszych pojazdów. Nasze samochody koncepcyjne pomagają budować przyszłość tworząc przy tym nową definicję słowa „możliwe.” Niektóre z naszych modeli tworzymy w celu ochrony środowiska, jak na przykład elektryczny samochód Volt. A niektóre z naszych samochodów koncepcyjnych po prostu zapierają dech swym zniewalającym wyglądem, jak nowy Camaro.

Aveo RS

Chevrolet Aveo RS to duży krok dla małych aut. Dłuższy, szerszy i bardziej przestronny, ten nowy sportowy hatchback w każdym detalu ujawnia niecodzienne źródło inspiracji jego projektantów – motocykle.

Więcej...

Groove

Zależało nam na stworzeniu stylowego i wytrzymałego samochodu na warunki jazdy po mieście. Chevrolet Groove doskonale łączy te cechy z wyglądem nawiązującym do hot rodów.

Więcej...

Trax

Nasi projektanci postanowili stworzyć mały samochód na drogi i bezdroża. Wynikiem ich prac jest samochód koncepcyjny Chevrolet Trax. Zapewnia wygodę małego samochodu w każdych warunkach.

Więcej...

Samochód koncepcyjny Camaro

Zapiera dech zniewalającym pięknem linii – Camaro to klasyczny wzór kochany przez miliony. Rozpoznawalna na całym świecie ikona stylu, dostosowana do wymagań XXI wieku.

Więcej...

Camaro kabriolet

Ziściły się sny o nowej wersji jednego z najbardziej kochanych samochodów świata. Zmieniliśmy oryginalny Chevorolet Camaro w nowoczesny kabriolet o pięknej linii.

Więcej...

Model produkcyjny Volt

Planowana data wprowadzenia do sprzedaży to rok 2010. Chevrolet Volt jest samochodem zupełnie nowej klasy – samochód elektryczny o zwiększonym zasięgu (tzw. E-REV - Extended-Range Electric Vehicle), który zrewolucjonizuje świat.

Więcej...

Sequel

Rodzinny SUV napędzany wodorowym ogniwem paliwowym. Jedyną rzeczą wydostającą się z rury wydechowej Sequela jest para wodna.

Więcej...

Samochód koncepcyjny WTCC Ultra

Wzięliśmy pod lupę samochody biorące udział w World Touring Car Championships i stworzyliśmy coś ekstra. Powstały samochód koncepcyjny przykuwa uwagę tłumów wszędzie, gdzie się pojawia.

Więcej...

T2X

T2X łączy cechy SUVa i sportowego coupe. Wygląda jak samochód sportowy – i tak też się go prowadzi. Zachowuje przy tym jednak tradycyjne zalety SUVów, takie jak wszechstronność i dostępną przestrzeń.

Więcej...

DEKARCZYK


ul. Dworcowa 11
86-300 Grudziądz

Tel: +48 56 461 23 41
Fax: +48 56 461 23 41

Godziny otwarcia:
8:00-17:00 pn-pt
8:00-13:00 soboty

  • Chevrolet Malibu
  • Chevrolet T Cruze
  • Chevrolet Trax
  • Poznaj Chevroleta
  • Auto-porwnowarka
  • 100 lat Chevroleta
  • Chevrolet Orlando